Lista produktów marki Swisspor

Swisspor - jeden z liderów termoziolacji w Polsce i na świecie. W ofercie producenta znajdziesz Styropiany Fasadowe, Styropiany Podłogowe, Styropiany Dachowe, Styropiany Fundamentowe, Styropiany Dachowy spadkowy, Styrodur XPS oraz płyty PIR. Kompletne systemy termo i hydroizolacji dachów płaskich Thermoflat.

To renomowany producent nowoczesnych materiałów termoizolacyjnych i hydroizolacyjnych. Prowadzi produkcję w Polsce od 20 lat. Wywodzi się ze Szwajcarii, skąd czerpie wiele pomysłów na innowacje produktowe.
Posiada w Polsce 4 zakłady produkcyjne, dzięki czemu dostawy są możliwe w każde miejsce w kraju.
Swisspor jest jedynym w Polsce producentem tzw. płyt zespolonych. Inaczej nazywanych produktami trzeciej generacji. Te produkty, to styropiany fasadowe grafitowe pokryte po wierzchniej stronie płyty biała płytą. Dzięki tej innowacji, styropian łączy w sobie dwie cechy. Zalety parametrowe styropianu grafitowego i łatwość aplikacji styropianu białego.
Te styropiany to Lambda White i Lambda Mega White. Produkty te posiadają rekomendację ITB (Instytut Technologii Budownictwa).
Swisspor jest również ambasadorem budownictwa pasywnego.
W portfolio Swisspor są takie produkty jak Styropian biały, styropian grafitowy, styropiany fasada, dach/podłoga, fundamentowe, papy termozgrzewalne, styropian spadkowy, styropapa. Jest też dystrybutorem styroduru XPS Synthos, płyt PIR oraz hydroizolacji firmy Enke.
Jesteśmy Certyfikowanym dystrybutorem firmy Swisspor.

Aktywne filtry