Styropiany - Styrodur XPS - Płyty PIR

Dostawa styropianu następuje zazwyczaj od 2 do10 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Czas realizacji dostaw różni się w zależności od sezonu. W szczycie sezonu w okolicach jesieni zwykle czas dostawy się wydłuża.

Producent i kierowca kontaktują się z Państwem na dzień przed dostawą.
Często też informujemy o przybliżonym terminie dostawy tuż po wysłaniu zamówienia do producenta.

Transport styropianu jest wykonywany na zestawach samochodowych samochód plus przyczepa. Należy sprawdzić przed złożeniem zamówienia, czy taki zestaw jest w stanie wjechać w wyznaczone miejsce.
Samochód ciężarowy waży więcej niż 8 ton i ma długość około 18m.
Jeżeli widzicie Państwo problem z przyjęciem takiego transportu, jest możliwość zamówienia dostawy na samochodzie ciężarowym bez przyczepy tzw SOLO. Należy zgłosić ten fakt w chwili zamówienia. (formularz zamówienia lub e-mail).

Tak wygląda pojazd z dostawą styropianu

pfry9gKeRZV04tcLcOGdKuTi-GpkcoK3QGannkcpcHS3i-JHojaZPszr_iJJIRC_UZhnSsR2TTaL6CPd2s51TZlU3C4_h2UafzXLumUTvR-nawUZB_3h7FoAzN_Pr7vt2oJZ2Sib


Dostawy realizowane są w godzinach 8-16.

Rozładunek - należy zapewnić sprawny rozładunek.
Kierowca nie ma obowiązku brać udziału w rozładunku. Prosimy pamiętać, iż ciężarówka często musi zdążyć w kolejne miejsca rozładunku. Dlatego będziemy wdzięczni za sprawne zorganizowanie tej czynności. Najsprawniejszy rozładunek zapewniają minimum 2 osoby.

Minimum logistyczne dla styropianu gwarantujące darmowy transport:

Swisspor - ok 80paczek styropian (obszar cała Polska). Czasami udaje się zrealizować mniejsze zamówienia. Wówczas prosimy o kontakt, przed zamówieniem.
Austrotherm - ok 100paczek styropianu (obsługiwany region to mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, podkarpackie, częściowo wielkopolskie i kujawsko-pomorskie. Istnieje możliwość dostawy mniejszej ilości za dodatkową opłatą.
Knauf - ok 100paczek styropian (regiony w promieniu 150km od fabryki w Mszczonowie (mazowieckie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie), inne regiony za dodatkową dopłatą (wycena indywidualna)
Termo Organika - 100paczek styropian (obszar cała Polska).

Przy okazji zamawiania styropianu można od każdego producenta zamówić dowolną ilość styroduru XPS.
W przypadku zamówienia produktów Swisspor, również płyt PIR.


Systemy ociepleń:
Farby Kabe - zamówienie realizowane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej ok 2dni od momentu wpłaty. Koszt dostawy jest zależny od ilości zamawianego kleju. I oscyluje od 0 do 150zł netto.
Termo Organika - zamówienia na składniki kompletnego systemu ociepleń (kleje, siatka, tynki) realizowane są tylko łącznie z zamówieniem styropianu. 


Okna Dachowe Rooflite:
Darmowa dostawa już od 1 sztuki okna wraz z niezbędnym kołnierzem. Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zwykle trwa 1-2 dni robocze.