
Therm Pro Fasada Podłoga EPS70
Styropian Knauf Biały Fasada Podłoga. Współczynnik przewodzenia ciepła - lambda λ 0,038. Obciążenie użytkowe - 2100kg/m2. Występuje w grubościach od 2 cm do 30 cm.
Styropian Austrotherm biały podłoga dach EPS 100. Współczynnik przewodzenia ciepła - lambda λ 0,036. Obciążenie użytkowe - 3000kg/m2. Występuje w grubościach od 2 cm do 30 cm. Dostawa z Austrothermu dostępna już od 50 paczek (regiony objęte dostawami to: mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, dolnyśląsk).
Uwaga! Jeśli nie chce Ci się klikać w koszyk, możesz złożyć zamówienie wysyłając e-mail. Pamiętaj aby podać ilość styropianu, grubość płyt, adres dostawy i telefon.
email Zamów przez e-mailStyropian Austrotherm Podłoga Dach EPS 100 to biały styropian o bardzo dobrych parametrach technicznych. Cieszy się dużą popularnością wśród inwestorów i wykonawców. Produkt bardzo dobrze sprawdza się jako materiał termoizolacyjny do podłóg (posadzek), dachów, balkonów oraz tarasów. Charakteryzuje się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła λ = 0,036 W/mK oraz wysoką wytrzymałością na obciążenia użytkowe do 3000 kg/m². Te cechy pozwalają na zastosowanie w miejscach narażonych na duże obciążenia. Styropian dostępny jest w szerokim zakresie grubości - od 2 cm do 30 cm.
Austrotherm to renomowany producent materiałów termoizolacyjnych, działający na polskim rynku od 1993 roku i będący częścią austriackiego koncernu SiH. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości styropianu (EPS) oraz polistyrenu ekstrudowanego (XPS), które znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym. Zakłady produkcyjne firmy zlokalizowane są m.in. w Oświęcimiu, Skierniewicach i Grodkowie, co zapewnia szeroką dostępność produktów na terenie całej Polski.
Trudny wybór ale po wszystkich za i przeciw wybrałem ten wariant. Ogólnie jestem zadowolony. Nie mam uwag.
Używałem różnych rozwiązań – to daje lepszy efekt niż tanie pianki.