Pasja
Jesteśmy żywym przykładem, w którym pasja stała się pracą.
Mamy już blisko dwudziestoletnie doświadczenie na rynku materiałów termoizolacji i hydroizolacj w budownictwie. I tysiące ocieplonych budynków z naszym udziałem!

Wiedza
Doskonale znamy się na procesie produkcji styropianu, parametrach technicznych oraz prawidłowym zastosowaniu każdego z produktów składowy systemu termoziolacji.

Doświadczenie
Wieloletnia praktyka pozwala nam skutecznie doradzać i zaproponować ocieplenie, takie, które spowoduje, że budynek będzie spełniał Państwa oczekiwania. (Ekonomiczny,  Optymalny, Energooszczędny, Pasywny)
Tak aby koszty ogrzewania budynku, były zaskakująco niskie i komfortowe dla Waszego budżetu.

Relacje z dostawcami
Długoletnia znajomość z naszymi dostawcami, przekłada się niewątpliwie na wysoką jakość naszych usług. Tym samym Nasi klienci mogą z tego czerpać garściami.
Komunikacja z działami logistycznymi poszczególnych fabryk, powoduje, że cały proces od zamówienia do dostawy jest prosty i bezstresowy.
Jesteśmy także Certyfikowanym Punktem sprzedaży Swisspor Polska Sp. z o.o., Austrotherm Polska Sp. z o.o., Knauf Therm i dystrybutorem m.in takich marek jak Styropmin, Lubau, Sonarol, Izoterm.

Pracujemy dla Was wtedy kiedy zwykle - Państwo macie czas. Czyli po Waszych godzinach pracy.
Zapraszamy do kontaktu w godzinach 8-18 Poniedziałek-Sobota!

Zamówienia można składać 24h w każdym dniu tygodnia